Aktualności

Cztery medale dla naszego ridera Tomka! 25.5.2016

W weekend odbyły się zawody Freestyle Slalom Kętrzyn 2016. Nasz rider Tomek Wieczorek wraca na Śląsk z 4 medalami w garści. Zajął II miejsce w konkurencji Speed Slalom i wyścigu Night Skating oraz IV miejsce w konkurencji Battle i Jump. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Więcej:

Turniej Unihokeja Tempish Cup 2016 24.5.2016

Już po raz trzeci w Rumi został rozegrany Turniej Unihokeja Tempish Cup dla dzieci z rocznika 2005 i młodszych. Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów. Turniej odbył się w rodzinnej atmosferze, choć nie zabrakło walki i zaangażowania na boisku. Wygrał zespół Stoczniowca Gdańsk… Więcej:

Silesia Skating Team znowu na podium! 23.5.2016

Słoneczna pogoda tym razem dopisała zawodnikom podczas sobotniego maratonu. Serdecznie gratulujemy udanego startu w Wysowej. Zawodnicy Silesia Skating Team nie tylko zdobyli 5 medali ale i pobili swoje życiowe rekordy. Tak trzymać! Więcej:

Nightskating Łódź 23.5.2016

19 maja odbył się kolejny Nightskating w Łodzi. Tym razem wydarzenie zgromadziło prawie czterystu rolkarzy. Głównym celem tego typu imprez jest promowanie jazdy na rolkach podczas wspólnych przejazdów ulicami miasta. Dodatkowo pokazanie możliwości jakie daje jazda na rolkach. Przed każda… Więcej:

Tempish Cup 2016 Rumia 19.5.2016

W sobotę w Szkole Podstawowej nr 10 w Rumi odbędzie się Turniej Unihokeja Tempish Cup 2016 z okazji Dnia Dziecka.  Celem turnieju jest  rozpowszechnianie unihokeja,  integracja środowisk,  kształtowanie postawy "fair play" w sportowej rywalizacji.  Zawody skierowane są do dzieci z rocznika… Więcej: