NOVINKY

VELIKONOČNÍ KOLEDA: Do Vítkovic se vrací Tomáš Sladký!

Spojení Tomáše Sladkého a Vítkovic bude od sezony 2017/2018 opět platit. Florbalista, kterému se povedlo zahrát si ve všech čtyřech nejlepších ligových soutěžích totiž po krátkém angažmá ve Warbergu bude minimálně dva roky spolupracovat s Vítkovicemi.

Rekordman v počtu startů za národní tým se na návrat do domovského oddílu těší. „Faktorů bylo více, jeden z těch nejdůležitějších byla obrovská chuť si opět zahrát doma, ve Vítkovicích,“ vzkázal ještě ze Švédska.

Z angažmá florbalisty, který v klubu rovněž trénoval mládež je nadšený také prezident klubu Tomáš Krásný. „Jsme rádi, že se podařilo Tomáše získat. Je to skvělý příklad florbalisty, který má stoprocentní přístup k plnění svých povinností,“ říká na adresu nové posily mužského extraligového celku.

Je přirozené, že Sladký nebude ve Vítkovicích pouze hrát. „Tomáš má obrovské zkušenosti a je to přirozený vůdce týmu. Slibujeme si od něj, že kromě výkonů na hřišti pomůže klubu i v dalších činnostech,“ uvedl Tomáš Krásný.

Tomáš Sladký tak ve Vítkovicích odehraje veškerý čas před domácím světovým šampionátem. Věří, že se dokáže kvalitně připravit? „Nevěřím, vím to,“ má jasno. „Je to definitivní návrat, alespoň co se týče příštích dvou sezon,“ usmívá se.

Prezident klubu na závěr informoval také o délce kontraktu. „Spolupráce je domluvená na následující dvě sezony. Tomáš se vrací domů do známého prostředí a věřím, že se na něj všichni fanoušci těší tak jako já,“ přeje si. Jedno je jasné, vítkovického kotle se už nyní nemůže dočkat Tomáš Sladký. „Těším se na kvalitní spolupráci,“ vzkazuje fanouškům.

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: