NOVINKY

Úvod inline sezony je tady! Co na to Rosťa Švrček z TEMPISH Heartbeat?

Jeden z nejvýznamnějších kroků, které se v našem týmu letos odehrály, je navázání partnerství s firmou TEMPISH. Velmi si této spolupráce ceníme a je to pro nás obrovský posun kupředu!  TEMPISH  náš tým podporoval i v loňském roce a byl s námi v podstatě od samého začátku. Od letošního roku tedy ponese náš oddíl název TEMPISH Heartbeat inline a věřím, že budeme hodně vidět!

Další novinkou v této sezóně je posílení našeho týmu vynikajícím českým reprezentantem Michalem Prokopem, který společně s Ondrou Suchým vytvořil velmi silnou dvojici a jejich síla a výsledky budou velikou motivací pro nás všechny.

Hned při úvodním závodě MČR v hale, které se konalo v neděli 5.3.2017 v Nymburku se tato slova potvrdila. Na 80m okruhu v hale se hlavní kategorie mužů poprala hned ve třech disciplínách 15kol, 5kol, a 30kol bodovačka. Za účasti české reprezentace, závodníků ze Slovenska, Italie a Slovinska obsazovali Michal Prokop a Ondra Suchý střídavě přední pozice a v celkovém hodnocení závodů vybojoval Ondra Suchý titul Mistra republiky a Michal Prokop skončil jen velmi těsně druhý. Je to skvělý výsledek a předzvěst toho, že se máme v této sezóně opravdu na co těšit. Oba naši kluci pojedou, kompletní světový pohár a čekají je závody v Číně a Korei. Zbytek závodního týmu čeká Německý a český pohár.

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: