NOVINKY

Memoriál Karla Raise

V sobotu 7.5.2017 ASK Elna Počerady pořádal Memoriál Karla Raise,  tedy závod na 15 km v běhu, handbike a v inline bruslení. V běhu to byl již v pořadí 28. ročník a tak diváci mohli na startu sledovat mezi běžci i atlety z Keni, kteří samozřejmě jak mezi muži, tak i mezi ženami, jasně dominovali a obsadili medailové pozice. Z českých běžců se nejlépe umístil Dalibor Bartoš (LIAZ Liberec), který si s časem 0:51:44 doběhl pro třetí místo v celkovém pořadí.

TEMPISH inline team na startu 4. ročníku tohoto závodu v inline bruslení nechyběl. Naše závodnice Hana Duspivová bojovala s juniorskou závodnicí Kateřinou Mestekovou (KSB Modřany) o prvenství v celkovém pořadí. Kateřině se podařilo protnout cíl o 0,1 vteřinu dříve než Hance a tak naše závodnice v celkovém pořadí získala místo druhé, v kategorii ženy nad 18 let to znamenalo tedy místo první. Třetí skončila v celkovém pořadí Nikola Pospíšilová (LK Jirkov)

Mezi muži nad 18 let tentokrát ukázal svou sílu tým KSB Liberec, kdy Petr Vanc a Václav Pulda dojeli na místě prvním a druhém, třetí pak skončil Tomáš Ptáčník (Legal Sport Pardubice).