NOVINKY

13.Spreewald Marathon und HalbMarathon 27.4.2015

Eva Nováková a David Novák, reprezentující TEMPISH inline team, se o tomto víkendu zúčastnili závodů v rámci středoněmeckého poháru 13.Spreewald Marathon und Halbmarathon, nedaleko německého Cottbusu. Na pořadu byl  sobotní, odpolední maraton na 42km a nedělní „půlmaraton“… více:

TEMPISH na stanici Radio 1 ve Slovinsku 22.4.2015

Náš slovinský distributor vymyslel další velmi zdařilý způsob, jak zpropagovat značku TEMPISH na slovinském trhu. Rozhodl se naučit moderátora slovinského Rádia 1 pana Deželaka bruslit na kolečkových bruslích značky TEMPISH, samozřejmostí je i použití TEMPISH chráničů… více:

Veletrh Florbalových značek - SUPERFINÁLE 2015 20.4.2015

Součástí letošního SUPERFINÁLE FLORBALU byl již tradičně i velice oblíbený VELETRH FLORBALOVÝCH ZNAČEK, který je mezi návštěvníky této velkolepé akce velice oblíbený. Mezi několika vystavovateli byl i stánek značky TEMPISH, kde si mohli diváci prohlédnout florbalové novinky… více:

BYLO TO NEJLEPŠÍ SUPERFINÁLE, SHODLI SE VŠICHNI 19.4.2015

Jedním slovem nejlepší. Takové bylo letošní Superfinále. V pražské O2 aréně se letos sešlo nejvíce fanoušků, 11 073, kteří na vlastní oči viděli také nejvíce branek v krátké historii, celkem třináct, poté co Tatran zdolal Mladou Boleslav po nájezdech 7:6. více:

TEMPISH GOGO 17.4.2015

TEMPISH GOGO první sportovní aplikace specializovaná na inline bruslení. Vyniká zajímavými a originálními funkcemi, které běžně v tomto typu aplikací nenajdete. Velice zajímavá je obsáhlá databáze inlinových tras v České republice a na Slovensku, které jsou natrekované… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: