NOVINKY

Jestřábi bodují podruhé v řadě. Svému rivalovi z Mostu nasázeli sedm branek! 19.1.2017

Jestřábi vstoupili do posledního vzájemného utkání s Mostem senzačně. Během pouhých osmi minut si dokázali Hanáci vypracovat třígólový náskok. Ve druhé třetině se však začali hosté pomalu dotahovat, v jednu chvíli ztráceli na domácí celek pouhou branku. Jenže Jestřábi… více:

RYTÍŘKY ROZHODLY O POHÁROVÉM VÍTĚZSTVÍ VE DRUHÉ TŘETINĚ 18.1.2017

První letošní florbalovou trofej v kategorii žen získaly florbalistky Vítkovic, které porazily ve finále Poháru České pojišťovny ženy Bohemians 5:1.  O vítězkách se rozhodlo ve druhé třetině, ve které vítkovické hráčky daly svým soupeřkám tři góly. více:

Vylepšená produktivita vedla ke třem bodům z venkovního hřiště 17.1.2017

Po nepovedeném zápase s Brnem jeli muži bojovat o další body na půdu sestupem ohroženého Kladna. Nováček v listopadovém utkání vicemistry potrápil, vyrovnaný zápas skončil vítězstvím domácích 6:5. více:

Ženy podlehly Jičínu 7:5 a budou tak bojovat o záchranu v extralize 16.1.2017

První domácí zápas roku 2017 pro FBS Olomouc bohužel nedopadl nejlépe. Ženy si, tak jak tomu bylo i v minulé sezoně, zahrají play-down. Zápas s Jičínem od začátku sliboval důrazný, rychlý a vyrovnaný florbal. více:

Jestřábi si po bezchybném výkonu Jakuba Neužila vezou z Třebíče tři body! 15.1.2017

Jestřábi zavítali v rámci jedenačtyřicátého kola základní části WSM Ligy na led Třebíče. Vstup do čtvrtého vzájemného utkání vyšel Hanákům na jedničku. Na konci první třetiny poslal prostějovskou letku do vedení Jan Rudovský. Další góly ve druhé třetině zajistili… více: