NOVINKY

BRANKÁŘI SEZÓNY PRŮBĚŽNĚ SOUČEK S RANOCHOVOU 8.2.2017

Florbaloví experti, osobnosti a elitní hráči mají za sebou první průběžnou část hlasování v anketách Florbalista sezony 2016/2017. V brankářských kategoriích vládnou reprezentační brankáři, po povedeném vystoupení na MS je na prvním místě vítkovický Lukáš Souček, mezi… více:

Jestřábi se po výhře nad Benátkami posunují ve výsledkové listině na šestou pozici 7.2.2017

Jestřábi přivítali v rámci devětatřicátého kola základní části WSM Ligy na domácí půdě HC Benátky nad Jizerou. Vstup do posledního vzájemného utkání vyšel lépe Hanákům, kteří se dostali v osmé minutě do vedení. Benátkám se podařilo ještě v průběhu první třetiny… více:

Jestřábi si poradili s lídrem soutěže! Z Českých Budějovic vezou zásluhou Lukáše Luňáka dva body 1.2.2017

Jestřábi zavítali v rámci osmačtyřicátého kola na led českobudějovického Motoru. Do třetího vzájemného utkání vstoupili lépe domácí, kteří si vybudovali během první třetiny dvoubrankový náskok. Jestřábům se však podařilo v průběhu druhé dvacetiminutovky srovnat… více:

TEMPISH s.r.o. roce 2017 definitivně končí s prodejem pod značkou TEMPISH v hypermarketech 1.2.2017

Už před dlouhými 8 lety se rozhodlo, že se značka TEMPISH začne postupně stahovat z hypermarketů po celé Evropě. S hypermarkety začala firma TEMPISH s.r.o. spolupracovat už při otevření prvního hypermarketu v ČR, kterým byl GLOBUS v Brně, v roce 1996. více:

Muži sahali na Chodově po třech bodech 30.1.2017

Před reprezentační pauzou si muži odskočili k superligovému souboji posledních dvou finalistů do Sportovní haly na Jižním Městě. Chodov měl za sebou dva úspěšné výjezdy na Moravu, plný počet bodů posbíral v hale brněnských Bulldogs i ostravského FBC. Naopak Vítkovice se… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: