by Matuš Chlpek
Tempish
Racing Series
Tempish In-line Skates

NOVINKY

TEMPISH partnerem další 24 hodinovky 23.7.2014

TEMPISH se stal partnerem další 24 hodinovky. Tentokrát se jede v Ostravě a to 16. a 17. srpna. Naše firma bude na místě závodníkům poskytovat bezplatný servis, prodávat náhradní díly za výhodné ceny (kolečka, ložiska, brzdy, osky..) a zdarma půjčovat rezervní brusle. Více… více:

Lužická jezera 15.7.2014

Několikadenních závodů na lužických jezerech, které jsou součástí sedmidílné série lausitz marathon, tradičně silně obsazených domácími německými  týmy a závodníky Polska,  se zúčastnili i čeští bruslaři klubu TEMPISH, RTS Praha a Winjay ISC. První závodní den si… více:

Bratislava inline podruhé... 7.7.2014

Krásné, slunečné počasí, skvělá hudba a spousta zábavy. To vše a mnohem více provázelo letošní druhou noční jízdu na kolečkových bruslích v Bratislavě. Jízdy, která měla podtitul Slnečno-Klobůková se účastnilo celkem 1032 účastníků - 896 inlinistů, 131 cyklistů a 5… více:

TEMPISH DUBNICA WILD KINGS mistrem Slovenska 7.7.2014

Tým TEMPISH Dubnica Wild Kings se v sobotu stal mistrem slovenské inline hokejové ligy. Ve finále se hráči Dubnice střetli s týmem Gajary Flames. První utkání finále hraného na dva vítězné zápasy se odehrálo v pátek 4. července a Dubnica jej vyhrála 8:4, druhé utkání se hrálo v… více:

Summer XFest Tour 2014 3.7.2014

Dnes začíná už pátý ročník populárního Summer XFest Tour 2014 - festivalu extrémních sportů v největších letních střediscích po celé České republice. XFest Tour má letos celkem čtyři zastávky. Můžeme se opět těšit na vystoupení špičkových českých extrémních… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: