NOVINKY

První narozeniny prodejny TEMPISH v galerii Šantovka 21.10.2014

V sobotu 18.10. to byl přesně rok, co se otevřela olomoucká galerie Šantovka a s ní i nová projedna TEMPISH v Olomouci. V této prodejně naleznete širokou nabídku sportovního vybavení, které firma TEMPISH nabízí - kolečkové brusle, zimní brusle, florbalové vybavení, sportovní… více:

Florbalový víkend 20.10.2014

Je za námi úspěšný florbalový víkend, ve kterém své zápasy odehrály oba kluby, které TEMPISH sponzoruje - TEMPISH FBS Olomouc a TEMPISH Orka Čelákovice.. Pojďme se podívat na zápasy prvních týmů z každého klubu. více:

Back To School 2014 - Oficiální video 10.10.2014

Na začátku školního roku odstartoval již 3. ročník Back To School 2014, vystoupení extrémních sportů ve vybraných tělocvičnách základních škol po celé České republice. Již tradičně byl tento program velice úspěšný a přímo se ho účasnilo téměř 5000 dětí a další… více:

Máme k dispozici nový špičkový testovací stroj na kolečka kolečkových bruslí. 8.10.2014

Po asi dvouletém úsilí se nám podařilo zakoupit do naší testovací laboratoře špičkový testovací stroj na testování životnosti a opotřebení koleček kolečkových bruslí. Na přístroji lze velmi pohodlně a přesně nastavit testovací podmínky přes dotykovou obrazovku. více:

Ochrana značky TEMPISH v Peru 2.10.2014

TEMPISH s.r.o. úspěšně rozšířila ochranu značky TEMPISH o další zemi. Od 15.srpma 2014 je značka TEMPISH chráněna také v PERU. více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: