NOVINKY

Olomoucké florbalistky doma podlehly po nájezdech Jičínu 24.11.2014

Olomouc – Nečekanou ztrátu utrpěly v domácím zápase 11. kola extraligy olomoucké florbalistky. Hanačky doma prohrály s předposledním týmem tabulky z Jičína 5:6 po samostatných nájezdech. více:

Bezpečnost v zimě 14.11.2014

Stalo se Vám někdy, že jste v zimě uklouzli na zledovatělém, neudržovaném chodníku? Bohužel je těchto případů každou zimu opravdu hodně. Potkat to může každého - děti, dospělé i seniory. Tyto pády končí většinou velmi nepříjemně, od naraženin, přes zlomeniny až po… více:

TEMPISH FBS Olomouc ve formě!!! 10.11.2014

Skvělé výkony podávájí v posledních týdnech hráčky A-týmu TEMPISH FBS Olomouc. V řádné hrací době prohrály naposledy 11. října s Herbadentem Praha, který je v současné době na druhém místě tabulky bez ztráty jediného bodu. Od té doby mají na svém kontě 3 výhry a jednu… více:

Bruslení v Olomouci 7.11.2014

Po roce nám v historickém centru na Dolním náměstí v Olomouci opět vyrostlo kluziště, které mohou zdarma využívat všichni nadšení bruslaři. Pro ty, kteří bruslení vynechají a raději budou jen přihlížet je přímo u kluziště připraveno i několik stánků s oblíbeným… více:

Ke každým zimním bruslím TEMPISH super dárek zdarma!! 1.11.2014

Kupte si od dnešního dne do konce listopadu zimní brusle TEMPISH a dostanete od nás super dárek v podobě hřejivých polštářků, které mají v současných studených dnech opravdu široké využití... Této akce můžete využít ve všech našich speciálkách , v našem značkovém eshopu… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: