NOVINKY

Olomoučanka Pantělejevová hattrickem složila florbalistky Ostravy 25.1.2015

Olomouc – Důležité vítězství v domácím extraligovém zápase vybojovaly olomoucké florbalistky. Tým FBS v souboji s Ostravou prohrával už o dvě branky, ale nakonec se radoval z výhry 6:5 v prodloužení, o které rozhodla především svým hattrickem Adéla Pantělejevová. více:

ISPO 2015 22.1.2015

ISPO je světový veletrh sportovních potřeb, obuvi a módy. Letošní ročník se koná od 5. do 8. února v německém Mnichově a účastní se ho rekordních více než 2000 vystavovatelů z 50-ti zemí na ploše 185000m2. Pokud plánujete v tomto termínu výlet do Mnichova a jste fanouškem… více:

TEMPISH a Student Agency 12.1.2015

Využíváte služeb žlutých vlaků a autobusů? Potom pro Vás máme výborné zprávy - každý cestující, který využije služeb Student Agency získá automaticky slevu 20% na nezlevněný sortiment značky TEMPISH. Vybírat můžete v prodejnách i na e-shopu . Přejeme šťastnou cestu! více:

TEMPISH DISTRIBUTOR V BULHARSKU 9.1.2015

Firma EXTREM SPORT s.r.o., která je distributorem značky TEMPISH v Bulharsku, organizovala 25. prosince dvě Vánoční akce pro děti, na dvou ledových plochách, které se nachází v hlavním městě - Sofii. První akce byla na ledové ploše, která se jmenuje Mladost ( fotogalerii z akce… více:

Slevy v Lednu 7.1.2015

S novým rokem přichází slevy – v lednu se můžete na našich kamenných prodejnách těšit na slevy jak na zimní, tak na kolečkové brusle TEMPISH a také na lyžařské a snowboardové oblečení značky SURFANIC. Pro přesnější informace sledujte naše FB. Při zakoupení zimních… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: