24 Heures Rollers 2013
Tempish Scream

NOVINKY

Inline MEGATEST 2014 16.4.2014

Už tuto sobotu se na přerovském výstavišti koná další ročník inline MEGATESTU - největšího testu kolečkových bruslí v ČR. Přijďte si vyzkoušet modely bruslí TEMPISH a dalších značek. Akce pro veřejnost startuje TUTO SOBOTU 19.4. ve 14 hodin ! Více informací najdete na… více:

Vítkovice obhájily titul. V Superfinále porazili Tatran. 14.4.2014

Po nepříliš povedeném začátku sezóny dokázaly Vítkovice obhájit titul, když v pražské O2 Areně porazili Tatran. První branka padla až ke konci druhé třetiny, Vítkovičtí se dokonce dostaly do tříbrankového náskoku, ale Tatran v závěrečné třetině ještě svému soupeři… více:

Prostějov si upevnil druhou postupovou příčku 10.4.2014

Prostějovští hokejisté si na ledě Medvědů vedli skvěle a po celou dobu zápasu byli lepším týmem, který toho domácím příliš nepovolil. Jestřábi otevřeli gólový účet utkání v deváté minutě a postupně navyšovali vedení až na průběžný výsledek 0:4, o čisté konto… více:

Jestřábi porazili Sokolov a jsou třetí 8.4.2014

První domácí utkání baráže. Hokejisté LHK Jestřábi Prostějov se v pondělí poprvé představili doma, když na jejich stadion přijel Baník Sokolov. Tým ze skupiny Západ přivítalo zaplněné hlediště, jenž se opět prezentovalo pohledným choreem, hned při nástupu hráčů… více:

TEMPISH partnerem letošního SUPERFINÁLE 7.4.2014

Tuto neděli 13.9.2014 se v O2 aréně koná sváteční událost pro všechny florbalisty a florbalové fanoušky v celé České republice - SUPERFINÁLE florbalu 2014 . Jedná se o finále mužské a ženské florbalové extraligy, hrané pouze na jedno vítězné utkání. Tento jedinečný projekt… více: