NOVINKY

TEMPISH GO-GO aplikace pro chytré telefony před spuštěním 26.2.2015

Rok a půl usilovné práce věnovala firma TEMPISH do vývoje nové aplikace s názvem TEMPISH GO-GO pro chyrté telefony s OS Android. Aplikace pro příznivce inline bruslení bude ke stažení na jaře letošního roku. více:

Pokus o prolomení diváckého rekordu 24.2.2015

Poslední únorový den se uskuteční závěrečné kolo extraligy žen a  v něm se na domácí půdě představí TEMPISH FBS Olomouc proti týmu Tatran Střešovice.  více:

TEMPISH na veleletrhu ISPO 2015 16.2.2015

Náš tým TEMPISH se zúčastnil největšího sportovního veletrhu v Evropě - ISPO, který se konal v Mnichově od 5. do 8. února. Navštívili nás partneři z nejrůznějších koutů světa - od  Jižní Ameriky, přes celou Evropu, arabské země, až po Singapur, Japonsko nebo Jižní Koreu. více:

Valentýn na prodejnách TEMPISH 11.2.2015

Blíží se nám 14. únor, který je svátkem všech zamilovaných. V prodejnách TEMPISH  - galerie ŠANTOVKA V Olomouci a galerie Harfa v Praze jsme si pro vás připravili překvápko!!! Valentýnská sobota je ve znamení párů! A protože jsme zamilovaní především do bruslení, tak při… více:

Freestyle skate day 10.2.2015

V sobotu 7.2.2015 se na zimním stadionu v polské Osvětimi konala zajímavá akce - Frestyle skate day, kterou pořádala dceřinná firma TEMPISH Polska. Jednalo se o "opičí" dráhu na ledové ploše a soutěžilo se o to, kdo ji projede nejrychleji a nejčistěji - na fotografiích můžete… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: