NOVINKY

MOST42INLINE 2014 Open Mistrovství ČR v silničním maratonu 22.9.2014

V neděli 14.9. uspořádal organizační tým oddílu Winjay ISC Praha letošní poslední mistrovský závod - MOST42INLINE 2014 Open Mistrovství ČR v silničním maratonu.Dějištěm akce se stalo rekreační středisko Matylda, které má daleko k představám o "měsíční" krajině na… více:

Back to school 2014 9.9.2014

VSA Xtreme uvádí  3. ročník  tour po základních školách se sportovně-vzdělávacím programem -  AUTHOR BACK TO SCHOOL. Chceme dětem představit možnosti strávení svého volného času a rozšířit mezi nimi informace o  letních extrémních sportech. Dnešní doba plná… více:

Poslední letošní noční vyjížďka Přerovem 9.9.2014

Tento pátek 12. září se koná poslední letošní TEMPISH Night Skate v Přerově. Příznivci nočního bruslení  tak mají poslední šanci se projet ulicemi svého města za doprovodu ozvučeného auta Hitrádia Orion a příslušníků městské policie Přerov. Nočjí jízda má tentokrát… více:

TEMPISH Orka obhájila loňské vítězství na GOLD Cupu 8.9.2014

Opět po roce TEMPISH Orka vyrazila do Liberce, kde loni v předligové generálce celý turnaj vyhrála. Letos se Orce sešla mnohem těžší konkurence. Čekali ji zápasy s dvěma týmy z Národní ligy, jedním prvoligovým týmem, týmem z divize a prvoligovým juniorským týmem Liberce. více:

Půjčovny končí o hodinu dřív 8.9.2014

Od září končí půjčovny TEMPISH o hodinu dřív, tedy ve 20:00. Toto opatření je především kvůli dřívějšímu stmívání, které přichází společně se zimou... :-) Děkujeme za pochopení. více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: