NOVINKY

Navrhni čepel a vyhraj 3000,- Kč! - VYHODNOCENÍ 22.4.2014

Je to tady. Mnozí z Vás se dočkali, máme tady vyhodnocení designérské soutěže, která probíhala od začátku až do konce března tohoto roku. Přišlo nám opravdu mnoho návrhů, ze kterých bylo pro naši porotu ve složení: Daniel Folta, Radim Křenek, Michal Rohel, Alice Pavlíková a… více:

Jestřábi jsou v I. lize! 22.4.2014

Konečně! Prostějovští hokejisté se po letech dočkali první ligy! Poslední krok k ní museli udělat na domácím ledě, kde se jim postavil Beroun. Tým s jistým sestupem přijel v okleštěné sestavě a za stavu 6:1 musel do brány dokonce nasadit hráče v poli. Prostějované nakonec… více:

Bulharsko Má Talent na bruslích TEMPISH! 17.4.2014

Také v Bulharsku probíhá populární show, kterou v České republice známe jako ČESKO - SLOVENSKO MÁ TALENT. Této soutěže se účastní také dva talentovaní chlapci, bratři Sansu a Jonsu, kteří předvádí exhibiční vystoupení na freestyle bruslích. Držíme klukům palce, ať… více:

Inline MEGATEST 2014 16.4.2014

Už tuto sobotu se na přerovském výstavišti koná další ročník inline MEGATESTU - největšího testu kolečkových bruslí v ČR. Přijďte si vyzkoušet modely bruslí TEMPISH a dalších značek. Akce pro veřejnost startuje TUTO SOBOTU 19.4. ve 14 hodin ! Více informací najdete na… více:

Vítkovice obhájily titul. V Superfinále porazili Tatran. 14.4.2014

Po nepříliš povedeném začátku sezóny dokázaly Vítkovice obhájit titul, když v pražské O2 Areně porazili Tatran. První branka padla až ke konci druhé třetiny, Vítkovičtí se dokonce dostaly do tříbrankového náskoku, ale Tatran v závěrečné třetině ještě svému soupeři… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: