NOVINKY

Zahájení bruslařské sezóny – 8.Schneeglöckchen Lauf 28.3.2017

V neděli 27.3.2017 se konal první silniční  závod  na inline bruslích v roce. Tento jarní závod bývá tradičně v malém německém městečku Ortrand. Jedná se o akci nazvanou každoročně Schneeglöckchen Lauf, v překladu Sněženkový běh. Tak, jako bývá zvykem na takových to… více:

Rytířky si podruhé zastřílely a v sérii s FBC vedou 2:0 28.3.2017

Vítkovické rytířky jsou dvě výhry od účasti v Superfinále 2017. Rozhodly o tom v neděli, kdy v semifinálové sérii porazily FBC Ostrava také podruhé, tentokráte poměrem 11:5. Hattrickem se o tuto výhru zasloužila útočnice Madeleine Ellilä, po zásluze zvolená za nejlepší hráčku… více:

Derby ryřítek bude! Rozbalíme to, slibuje kouč Jiří Velecký 21.3.2017

Podruhé už Vítkovice žádné překvapení v letošním play off svou volbou nezpůsobily. Poté, co ženy FBC Ostrava jako první tým v elitních soutěžích dospělých v zemích TOP 4 dokázaly otočit sérii play off ze stavu 0:3, si pro semifinále vybraly právě je. více:

Dvě těsná vítězství znamenají vedení v sérii 2:0! 13.3.2017

Vítkovičtí muži dokázali ve výkendovém dvojzápase pokaždé těsně uspět. V sérii s Bulldoky se tedy ujímají vedení 2:0 na zápasy! Série 1. kola play-off nejvyšší florbalové ligy mužů pokračuje o víkendu 18. a 19. 3. v Brně. více:

Rytířky jsou v semifinále, Jičín dokázaly počtvrté v řadě porazit 12.3.2017

Vítkovické rytířky zkompletovaly první krok k obhajobě mistrovského titulu. Ve čtvrtfinále play off si poměrem 4:0 na zápasy poradily s Jičínem, pro který se jednalo o premiérovou účast mezi nejlepší osmičkou soutěže. Nicméně, po čtyřech zápasech je jasné, že další… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: