NOVINKY

VE ČTVRTFINÁLE NARAZÍ ČEŠI NA ESTONSKO 8.12.2016

Čeští florbalisté znají svého dalšího soupeře. V prvním utkání vyřazovací fáze mistrovství světa je čeká tým Estonska, který si v předkole play-off poradil přesvědčivým skóre s Kanadou. více:

Vítkovický Matejčík využil šanci v základu výborně! 7.12.2016

Pomalu si zvykejte, český nároďák v průběhu světového šampionátu mění sestavu. Proti Švédsku zůstali mimo hru bek Lukáš Veltšmíd i útočníci Tomáš Sladký a Patrik Dóža. Ale svádět prohru s mistry světa na jejich absenci rozhodně nelze. Petr Kološ, ale hlavně Marek… více:

BEZ PŘEKVAPENÍ: ČEŠI PADLI SE ŠVÉDY A VE SKUPINĚ KONČÍ DRUZÍ 7.12.2016

Česká reprezentace nestačila na mistry světa. V posledním utkání základní skupiny na MS v Rize zvítězili Švédové, kteří stoprocentně potrestali většinu českých nepřesností. více:

TEMPISH jako finalista Exportní Ceny DHL 2016 7.12.2016

Nejlepší čeští exportéři již 19. ročníku prestižní soutěže Exportní cena DHL UniCredit pod záštitou agentury CzechTrade byli oceněni za své úspěchy. Do letošního ročníku poslalo svou přihlášku rekordních 160 firem, z nichž podmínky účasti splnilo 143. více:

FBS Olomouc se dál utápí v herní krizi 5.12.2016

13. kolo znamenalo pro FBS Olomouc bohužel nešťastné číslo. Ženy prohrály s týmem Panthers Praha 5:3 a nyní jim náleží až předposlední místo v tabulce. Zápas začal opatrně z obou stran. Oba týmy nechtěly udělat chybu a vyčkávaly na vhodnou šanci. více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: