NOVINKY

Muži proti Otrokovicím stoprocentní 20.2.2017

Do haly na Štěrkovišti se vrátil Daniel Folta. Nikoliv jako trenér Otrokovic, kde několik let působil, ale jako kouč hostujících vicemistrů. Vítkovická legenda zdejší prostředí důvěrně zná, stejně jako útočníci Radim Ivan s Markem Matejčíkem. Než se ovšem hosté stačili… více:

Po třetím zápase předkola play-off jsou blíže k postupu Zubři 20.2.2017

Série předkola play-off mezi Jestřáby a Zubry se po dvou zápasech na prostějovském ledě přesunula do MEO Arény. Na první gól se ve třetím vzájemném utkání dvou odvěkých rivalů čekalo až do dvacáté minuty, kdy poslal Zubry do vedení Lubomír Malina. Druhou branku domácích pak… více:

Rytířky se před play off naladily na správnou vlnu výhrou v derby 19.2.2017

Ostravské derby bylo a v blízké budoucnosti opět jistě bude exponovaným duelem nejvyšší ženské soutěže, tentokráte se ale odehrálo ve stínu tuhých bojů o play off, které mezi sebou svádí čtveřice Liberec, Jičín, ELITE a Židenice. více:

Jestřábi srovnávají stav série! 17.2.2017

Páteční podvečer nabídl všem hokejovým příznivcům Jestřábů a Zubrů další zajímavou podívanou v podobě druhého zápasu předkola play-off. Do toho vykročili stejně jako včera lépe domácí Jestřábi, kteří si vybudovali v prvních dvou třetinách tříbrankový náskok… více:

První hanácký duel předkola play-off vyšel lépe Zubrům 16.2.2017

Jestřábi přivítali v rámci prvního zápasu předkola play-off na domácí půdě svého odvěkého rivala přerovské Zubry. Vstup do prvního střetnutí vyšel lépe domácím, kteří si během šestadvaceti minut vybudovali dvoubrankový náskok. Jenže Zubrům se podařilo v průběhu… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: