NOVINKY

Tým IHC TEMPISH OLOMOUC úvod sezony zvládl 2.5.2016

První tři utkání inline hokejové STILMAT extraligy zvládli olomoučtí hokejisté na výbornou. Získali celkem 9 bodů a v tabulce jim patří 3. příčka. Kluci začali výborně, jen tak dál! více:

Memoriál Karla Rachůnka a Pavola Demitru 25.4.2016

Inline hokejisté Ihc TEMPISH Olomouc  se o víkendu zúčastnili inlinového turnaje " Memoriál Karla Rachůnka a Pavola Demitru " , pod záštitou ČAILH na zimním stadioně Brumov - Býlnice. více:

14.Spreewald Marathon 19.4.2016

V pátek a o víkendu 15. – 17. 4. 2016 se konaly další závody v inline bruslení, kterých se mohl zúčastnit v podstatě každý milovník tohoto kolečkového sportu, a to jak hobby bruslař, tak profesionální závodník, co dokazuje i účast např. Claudie Pechstein či Tiny Struver. více:

MÜCK: ATMOSFÉRA BYLA VÝBORNÁ. ŠEBESTA: JE TO PORCE ZKUŠENOSTÍ 18.4.2016

Český florbal poznal historicky teprve třetí mistry mužské nejvyšší soutěže. Stav utkání předvedl před závěrečným hvizdem několik veletočů. Chodov nejprve vedl, aby pak Vítkovice utkání otočily, když nakonec přeci jen zvítězil Chodov. Vítkovice tak nezískaly double, muži… více:

INLINE MEGATEST 2016 18.4.2016

V sobotu 16.4.2016 se konal již 8. ročník Inline Megatestu a to podruhé na brněnském výstavišti v pavilonu B. Akce to byla svým rozsahem jedinečná nejen velikostí, ale hlavně pestrostí nabídky. Na testování čekalo více než 400 párů bruslí od pěti největších výrobců… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: