NOVINKY

Čeští florbalisté vybojovali na MS BRONZ 15.12.2014

Šťastný konec měl pro české hráče závěrečný víkend florbalového mistrovství světa. V sobotu sice v semifinále podlehli v napínavém utkání favorizovaným finům, ale nedělní utkání o třetí místo čeští hráči zvládli a radují se tak ze zasloužených bronzových medailí. více:

Polárka florbal open 2014 10.12.2014

V sobotu 22. 11. 2014 se uskutečnil již 4. ročník tradičního florbalového turnaje v Kroměříži. Turnaj pořádalo skautské středisko Polárka Kroměříž. Na turnaj přijeli týmy z Otrokovic, Olomouce, Napajedel či z Červeného Kostelce. Hrál se atraktivní florbal v duchu fair… více:

Estonsko - Česko 2:12 9.12.2014

První část plánu na letošním MS v Göteborgu mají čeští florbalisté zdárně za sebou. V závěrečném vystoupení v základní skupině B i díky čtyřem trefám Jana Natova deklasovali Estonsko 12:2 a posunuli se z druhého na první místo před Švýcarsko, čímž získali i… více:

Bezpečný a jistý pohyb v zimě 9.12.2014

Během minulého týdne, kdy v Česku řádila ledovka, ošetřili záchranáři stovky lidí, kteří uklouzli na zledovatělém chodníku... Nejčastěji to byly zlomeniny, pohmožděniny, naraženiny a další zranění způsobené pádem. Tyto nešťastné události nemusí potkat jen starší lidi… více:

TEMPISH EXPORT TEAM 3.12.2014

Náš TEMPISH EXPORT tým ve složení Tomáš a Hanka se rozhodl, že je čas vyrazit na cestu po východní Evropě, kde je možné nejen vidět krásnou přírodu, ale hlavně navštívit některé z našich blízkých obchodních partnerů a přátel. Naše cesta trvala 5 dní, navštívili jsme 8… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: