NOVINKY

TEMPISH ve stánku DOBRÉ MÍSTO PRO ŽIVOT 27.11.2015

Stánek s punčem DOBRÉ MÍSTO PRO ŽIVOT je již tradiční součástí Vánočních trhů v Olomouci. Jedná se o stánek charitativní organizace, ve kterém se střídají dobrovolnící, kteří bez nároku na honorář prodávají punč návštěvníkům trhů. Výtěžek z této akce jde na… více:

Šikovné teče ve třetí třetině nestačily, Jestřábi v Kladně utrpěli porážku o tři branky 26.11.2015

Prohru o tři góly si vezou Jestřábi z Kladna. Prostějovská sestava pro duel s Rytíři doznala dvou výrazných změn. Tou první bylo nasazení staronové akvizice Jiřího Cetkovského, druhou pak rošáda v brankovišti, kam se od začátku místo Luboše Horčičky postavil Jakub Neužil… více:

Strakonice - Orka 24.11.2015

Orka na jihu Čech neuspěla a připravila domácího trenéra o vlasy. Ten svoji kštici vsadil, aby své hráče o to více namotivoval a podařilo se mu to. Zřejmě v dalším utkání bude muset svoji kštici vsadit i trenér Orky Čečák. více:

Hanácké derby nabídlo pěknou a zajímavou podívanou, Prostějov po něm bere bod 23.11.2015

Velké drama nabídlo hanácké derby Prostějova s Přerovem. Publikum na prostějovském stadionu, které se postaralo o výbornou atmosféru, vidělo dvoubrankové vedení domácích, dva slepené góly a vyrovnání Přerova a nakonec také samostatné nájezdy. Výsledkem je nakonec prohra… více:

TEMPISH FBS Olomouc vs. Tatran Omlux Střešovice 22.11.2015

Našemu A-týmu žen se povedl v dnešním utkání velmi podařený obrat. Již ve třetí minutě 2. třetiny holky prohrávaly 1:5 a vypadalo to, že utkání ovládne Tatran. Po oddechovém čase se tým oklepal a Jana Janošová po minutě nastartovala stíhací jízdu, ve které zkompletovala… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: