NOVINKY

Druhé kolo extraligy žen úspěšné pro FBS Olomouc 27.9.2016

Ve druhém kole extraligy žen se střetly hráčky FBS Olomouc s domácím týmem K1 Florbal Židenice. Sobotní utkání vyústilo až do samostatných nájezdů a z konečného výsledku 3:4 se mohly tak radovat svěřenkyně olomouckého trenéra Petra Dadeje. více:

Jestřábi na Litoměřice nestačili 27.9.2016

Smolný zápas mají za sebou prostějovští hokejisté. V Litoměřicích se jim zkrátka nedařilo. Soupeř se postupně dostal do tříbrankového náskoku a Jestřábi museli dotahovat. Snížit se však podařilo jen Rudovskému a když v následné přesilovce Hanáci nemířili přesně, začaly… více:

Vítkovice sice vyhrály, ztratily ale Romanu Kieckovou 26.9.2016

Vítkovice se naposledy před odletem na Pohár mistrů představily v domácí nejvyšší soutěži. Utkání proti Královským Vinohradům mělo podle očekávání přinést pohodlnou výhru, a tak se také v pěkném nedělním odpoledni stalo. Velikou kaňkou na výhře 16:0 je ale fakt, že… více:

43. Berlínský maraton a finále GIC 2016 - Heartbeat inline 26.9.2016

5445 startujicích z 67 zemí světa se včera postavilo na start 43. Berlínského maratonu. Jeden z nejvýznamnějších inline závodu světa, byl také závěrečným podnikem Germany inline cupu. Na startu nechyběla kompletní česká reprezentace v čele s Ondrou Suchým jezdícím za… více:

Vítkovičtí vyloupili Liberec 26.9.2016

V rámci druhého kola Tipsport Superligy zavítali muži Vítkovic do Liberce. Domácí se do kolotoče nejvyšší soutěže vrátili po roční přestávce. V úvodním kole podlehli v divokém souboji FBC Ostrava 7:10, o to větší motivaci měli v druhém domácím zápase za sebou, když hostili… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: