NOVINKY

Olomoucké florbalistky ukončily hořké čtvrtfinále, Chodov je čtyřikrát smetl 18.3.2015

Docela hořký závěr sezony prožily olomoucké florbalistky. Čtvrtfinálová série play-off s Chodovem se jim nepovedla, tým TEMPISH FBS Olomouc dostal ve všech čtyřech zápasech od jednoho z aspirantů na titul pořádně naloženo. více:

CHODOV SE PO PRVNÍ TŘETINĚ ROZSTŘÍLEL A VYKROČIL K POSTUPU 7.3.2015

Po základní části třetí Chodov vstoupil do play-off proti sedmé Olomouci. Čtvrtfinále ženské ligy tedy odstartoval zápas na Jižním Městě. Favorit zápasu i celé série byl jasný, ale start proti Olomouci nebyl tak jednoduchý, jak se očekávalo. více:

Rekord padl. Florbalistkám přišlo fandit 733 diváků 1.3.2015

Povedlo se! V Olomouci v sobotu odpoledne padl divácký rekord. Zápas florbalové extraligy žen mezi FBS Olomouc a Tatranem Střešovice ve sportovní hale UP sledovalo 733 diváků. Fanoušci domácím florbalistkám pomohli k jasné výhře v poměru 7:2. více:

TEMPISH GO-GO aplikace pro chytré telefony před spuštěním 26.2.2015

Rok a půl usilovné práce věnovala firma TEMPISH do vývoje nové aplikace s názvem TEMPISH GO-GO pro chyrté telefony s OS Android. Aplikace pro příznivce inline bruslení bude ke stažení na jaře letošního roku. více:

Pokus o prolomení diváckého rekordu 24.2.2015

Poslední únorový den se uskuteční závěrečné kolo extraligy žen a  v něm se na domácí půdě představí TEMPISH FBS Olomouc proti týmu Tatran Střešovice.  více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: