NOVINKY

TEMPISH DISTRIBUTOR MEETING 28.7.2015

Minulý týden se už potřetí konalo setkání distributorů značky TEMPISH. Hostitelským městem byly jihomoravské Valtice. Na "meeting" dorazilo celkem 20 hostů z 10 zemí, například z Anglie, Ruska, Turecka, Holandsko a další. Třídenní akce měla dvě části, pracovní a zábavní. více:

TEMPISH RACE 2015 27.7.2015

V sobotu se v Olomouci, Smetanových sadech konal opět po roce tradiční závod TEMPISH Race. Účast byla letos opravdu kvalitní, milovníci kolečkového bruslení se sjeli jak z nejrůznějších koutů České republiky, tak například i z okolního Rakouska. Závody nebyly tak, jak je jejich… více:

TESTCENTRUM SPEEDOVÝCH BRUSLÍ 20.7.2015

POZOR!!! Připravili jsme pro Vás jedinečný projekt, který mezi ostatními výrobci inline bruslí nemá v našich zeměpisných šířkách konkurenci. Jedná se o půjčovnu kompletního sortimentu speedových bruslí TEMPISH, které si můžete zdarma otestovat! Zajímá Vás Spider , Scream… více:

TEMPISH RACE 2015 16.7.2015

Opět po roce se nám blíží letošní závody TEMPISH RACE Olomouc 2O15. Závody se tak jako každý rok uskuteční ve Smetanových sadech v Olomouci. Závody jsou vhodné i pro hobby jezdce, kteří si atmosféru opravdových závodů chtějí užít na vlastní kůži! Vítán je každý! Více… více:

Bratislava inline 2015 15.7.2015

Bratislava inline je skvělou akcí pro všechny milovníky kolečkového bruslení. Tyto vyjížďky nabízí opravdu mnoho... Dobrou organizaci, skvělou atmosféru i zajímavý program. Akcí se pravidelně účastní něco kolem 1000 bruslařů, což se někomu může zdát jako neskutečné… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: