NOVINKY

Městský běh Brandýsem a Boleslaví 27.5.2015

Ani Mistrovství světa v hokeji výrazně neovlivnilo návštěvnost a už vůbec ne perfektní atmosféru druhého ročníku oblíbené sportovní akce „Městský běh Brandýsem a Boleslaví“, který se uskutečnil v sobotu 16. května v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi. více:

TEMPISH Night Skate od Šantovky 21.5.2015

Už zítra 22.5.2015 se koná druhá letošní olomoucká TEMPISH Night Skate, která přináší zásadní novinku. Historicky poprvé se bude startovat od Šantovky místo obvyklého CENTRA SEMAFOR. Program začíná v 18:30, kdy se otevře půjčovna bruslí a odstatruje registrace. V 19:30 se… více:

Češi znovu bez medaile! Naděje na bronz zničili podceňovaní Američané 17.5.2015

Podobně jako loni v Minsku se hokejisté českého národního týmu nedokázali po postupu do semifinále střelecky prosadit a na domácím šampionátu končí čtvrtí! Rozhodla o tom nedělní prohra s Američany, kteří se už před jedenácti lety stali katem českých reprezentantů a z Prahy… více:

Fantazie! Jágr trefil semifinále, Češi na domácím MS letí ke hvězdám 15.5.2015

To je fantazie! Dřeli, sváděli bruslařské dostihy, podstupovali hromadu soubojů. A nakonec odešli jako vítězové! Čeští hokejisté předvedli ve čtvrtfinále proti Finsku parádní podívanou. Nenechali se zlomit drobnými komplikacemi, byli neskutečně efektivní a soustředění. Do té… více:

TEMPISH sponzoruje … 11.5.2015

Ve dnech 2.-3.5 se konaly první letošní freestylové závody na kolečkových bruslích Czech Slalom Series Přerov 2015. Závodů se zúčastnili jak tuzemští, tak i zahraniční závodníci z různých zemí Evropy. více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: