NOVINKY

Vylepšená produktivita vedla ke třem bodům z venkovního hřiště 17.1.2017

Po nepovedeném zápase s Brnem jeli muži bojovat o další body na půdu sestupem ohroženého Kladna. Nováček v listopadovém utkání vicemistry potrápil, vyrovnaný zápas skončil vítězstvím domácích 6:5. více:

Jestřábi vyšli z prvního domácího zápasu letošního roku bodově naprázdno 12.1.2017

Jestřábi přivítali v rámci devětatřicátého kola základní části WSM Ligy na domácí půdě tým HC Slavia Praha. Do třetího vzájemného utkání vstoupili lépe hostující hráči, jenž si v průběhu první poloviny utkání vybudovali dvoubrankový náskok. Jestřábům se podařilo… více:

Rytířky přivítaly rok 2017 výhrou nad Olomoucí 9.1.2017

Vítkovické rytířky prožily úspěšný vstup do roku 2017. Na domácí palubovce přivítaly Olomouc a získaly všechny tři body poté, co zvítězily 12:3. Bodově se vstup do nového roku povedl především útočnicím Denise Ferenčíkové s Terezou Hanzlíkovou, které si obě připsaly po… více:

Vítkovice po roce opět ve finále poháru ČESKÉ POJIŠŤOVNY 6.1.2017

Otrokovičtí florbalisté i jejich fanoušci mohou litovat, finále Poháru České pojišťovny v nedalekém Zlíně pro ně bylo dva góly daleko. Jejich semifinálový soupeř a úřadující pohárový šampion Vítkovice zvítězily 8:7. Ve druhém semifinále v Brně bylo naopak vše v režii… více:

Jestřábi ukořistili v prvním zápase letošního roku na ledě Kladna jeden bod 5.1.2017

V prvním zápase letošního roku se postavili Jestřábům do cesty kladenští Rytíři, kteří patří v letošní sezóně mezi nejlepší týmy základní části WSM ligy. Třetí vzájemné utkání otevřel v páté minutě Petr Tenkrát, jenž tak poslal domácí tým do jednobrankového… více:

přejít do archivu

AKTUÁLNÍ PRODUKTY

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: