FAQ - často kladené dotazy

OBECNÉ

Kde najdu kontakty na jednotlivé pracovníky společnosti?
Kontakty najdete zde.

Na koho se mám obrátit v případě reklamace, nebo servisu?
V těchto případech se obraťte na našeho reklamačního technika, který Vám rád se vším pomůže. Kontakt na něho je: Radim Ševčík - servis@tempish.cz

Kde najdu Vaše obchodní podmínky?
Obchodní podmínky najdete zde.

Pokud se chcete stát našim partnerem, kontaktujte naše obchodní zástupce   mailem (kontakty najdete zde) nebo volejte PO - ČT 7:00 - 16:30, PÁ 7:00 - 15:30 na telefonní číslo 585 313 377, nebo 585 311 407.

IN - LINE BRUSLE

Jak zjistím správnou velikost bruslí?
U každé brusle v našem eshopu najdete "délku vnitřní vložky" podle které si jednoduše vyberete velikost brusle. Podívejte se, jak brusle měříme.

Budou Vaše kolečka pasovat do mých in line bruslí?
Ano budou, musíte si však zjistit průměr Vašich stávajících koleček. Pokud máte na svých bruslích například kolečka s průměrem 80mm, tak se Vám tam nevejdou kolečka 90mm. Na druhou stranu, když máte brusle s kolečky o průměru 90mm, ale jsou na Vás moc rychlá, můžete je prohodit za menší.

Budou Vaše ložiska pasovat do mých koleček?
Ano budou - ložiska do kolečkových bruslí jsou všechny stejné.

Jaká velikost koleček je pro mě nejlepší?
Záleží na Vašich zkušenostech, bruslařských dovednostech a také kde chcete bruslit. Pokud Vás láká například freestyle bruslení, tak budete volit menší kolečka, která jsou lépe ovladatelná. Pokud chcete jen tak jezdit po cyklostezkách, tak volíte podle svých dovedností - větší kolečka (90 - 100mm)  jsou vhodné pro pokročilé jsou rychlejší, ale hůře ovladatelné, menší kolečka (76 - 84mm) vhodné pro začátečníky jsou pomalejší a lépe ovladatelné. Detailní postup při výběru koleček najdete zde.

Dokážu si sám vyměnit kolečko nebo ložisko? Jaké další opravy a údržby jsem schopen si na brusli, nebo na jiném výrobku sám udělat?
V naší poradně najdete seznam úkonů, které si na kolečkových bruslích dokážete udělat sami. Poradnu najdete zde.

Kde si můžu Vaše výrobky zakoupit?
Naše výrobky si můžete zakoupit na eshopu, v autorizovaných prodejnách TEMPISH, nebo u našich partnerů.

Jaké brusle si mám vybrat?
Záleží na tom, jaké disciplíně se chcete věnovat. Jiné brusle jsou na freeslyte skating, jiné jsou na aggressive skating, jiné jsou na běžné fitness bruslení a tak dále. Průvodce výběrem bruslí najdete zde.

Kde si brusle můžu vyzkoušet?
Brusle si můžete vyzkoušet v našich kamenných prodenách, které najdete zde, nebo u našich autorirozaných prodejců, které najdete zde.

 

 FLORBAL

Jaká florbalová hokejka je pro mě nejlepší?
Důležitá je Vaše výška, dovednosti a také jestli s ní chcete hrát oficiální soutěž, k té je totiž potřeba, aby byla měla hokejka certifikaci IFF. Kompletního průvodce výběrem florbalové hokejky najdete zde.

S jakou florbalovou hokejkou můžu oficiální soutěž?
Pro oficiální soutěž je třeba mít hokejku s certifikací IFF.

Jaké brankářské oblečení je pro mě nejlepší?
Výběru vybavení pro florbalového brankáře je nutno věnovat větší pozornost. Některé prvky jsou důležité, některé jsou méně důležité. Připravili jsme pro Vás návod, jak  vybrat toto vybavení, najdete ho zde.

Praskla mi na hokejce čepel, dá se vyměnit?
Ano, čepel se dá bez problému vyměnit. Je to tak jednoduché, že to zvládnete i sám(a), tady je návod, jak tento jednoduchý úkon zvládnout.

ZIMNÍ BRUSLE

Jak si mám vybrat zimní brusle?
Výběr zimních bruslí je jednodušší, než in - line bruslí, protože není tolik druhů. Rozlišujeme jednoduše pánské, dámské a dětské. Nejdůležitějším kritériem pro výběr zimních bruslí je aby Vám brusle dobře seděla a s tím se logicky pojí její velikost. Naši tabulku velikostí najdete zde.

Dají se brusle vrátit nebo vyměnit?
Ano, při objednávce z e-shopu můžete do 14 dnů zboží které je nepoužité vrátit. Pokud si koupíte nesprávnou velikost, tak Vám nepoužité zboží vyměníme. Více najdete v obchodních podmínkách zde.

Zvládnu si na bruslích vyměnit nůž?
V současné době máme v nabídce pouze jednu brusli s nožem, který je vyměnitelný. Jedná se o nůž GO-TO, který je na modelu ULTIMATE SH 45. Návod, jak si nůž na těchto bruslích vyměnit najdete zde.

Jak se používá brusný kámen?
Brusný kámen TEMPISH slouží k jemnému dobroušení bruslí po nabroušení a ke sražení jemných otřepků z hrany brusle. Videomanuál použití brusného kamene najdete zde.

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: