PROFIL SPOLEČNOSTI

TEMPISH s.r.o.

Firma TEMPISH sport sdružení byla založena v roce 1994. Dne 1.1.2005 změnila právní formu ze sdružení soukromě podnikajících osob (živnostníků) na společnost s ručením omezeným.

Již od jejího vzniku je hlavní činností firmy výroba sportovního zboží a velkoobchod s ním. V průběhu existence firmy se sortiment obchodního zboží rozšiřoval.

Současně se založením firmy vznikla také registrovaná ochranná značka TEMPISH, pod kterou jsou na český, slovenský, polský, maďarský, ukrajinský, ruský atd. trh dodávány sportovní výrobky.


Přes velmi široký sortiment sportovního zboží v současné nabídce zůstaly hlavní doménou kolečkové "IN LINE" brusle, které se v polovině 90-tých let minulého století staly odrazovým můstkem pro další expanzi firmy.


Při vzniku firmy byla současně zahájena výroba basketbalových setů v různých provedeních a následně různé výrobky pro veřejná sportoviště.


Při dalším obchodním vývoji firmy byly ke kolečkovým bruslím přidány chrániče, přilby, náhradní díly, servis atd. K basketbalovým deskám basketbalové míče, k těm později míče na volejbal, házenou, fotbal atd. V roce 1999 došlo k zásadnímu rozšíření sortimentu o klasické šité zimní kraso a hokejové brusle, k nim opět hokejové hole, chrániče, hokejky, puky a další doplňky. Roku 2002 byla nabídka opět zásadně rozšířena o kolekci kopaček a fotbalového sortimentu – rukavice, chrániče, dresy atd.
Celý sortiment se nadále rozšiřoval o florbalové hole, badmintonové rakety, squashové rakety, gumotextiní a samonafukovací matrace, plovací desky, minikoloběžky, skateboardy, koule na petanque, kolekci termoprádla "best for me" a  snowboardy zn. SHAPE od roku 2006.


Také výrobní program firmy se rozšířil z původních basketbalových setů na komplex výrobků určených pro venkovní sportoviště - street basketbalové sloupy, víceúčelové branky, ochranné stěny, betonové stoly na stolní tenis, lavičky atd.

V roce 1997 byla ve Slovenské republice založena společnost TEMPISH Slovakia s.r.o.,která na území Slovenské republiky nabízí stejný sortiment sportovního zboží.

V roce 2006 vznikla dceřinná společnost TEMPISH Polska také v Polsku. Za první dva roky se tato firma vyprofilovala jako jedna z nejsilnějších obchodních firem v Polsku nabízející široký sortiment výrobků především na hokej a zimní bruslení. Firma TEMPISHPolska zastupuje v Polsku také značky BAUER – NIKE, TPS, BOTAS, PASSVILAN, OPUS a další světové výrobce.

S rozšiřující se nabídkou výrobků se nám daří také oslovovat zahraniční partnery a postupně zvyšovat obrat výrobků směřující na zahraniční trhy. Zaměřili jsme se především na země střední a východní Evropy a pobaltské státy. Nyní máme své obchodní partnery, kteří zastupují značky TEMPISH a SHAPE na Ukrajině, v Rusku a Maďarsku.

V roce 2006 byla podepsána smlouva o výhradním zastoupení značky LANCAST pro Českou republiku. Na šíři nabídky výrobků zn. LANCAST se nyní pracuje.

Samostatnou kapitolou ve vývoji firmy se roku 1998 stalo podepsání smlouvy o výhradní distribuci výrobků značky HI-TEC (www.HITEC.cz) na území velké části Severní a celé Jižní Moravy. Firma TEMPISH sport značku HI-TEC zastupovala do roku 2007. Od 1. 1.2008 distribucí výrobků zn. HI-TEC zajišťuje přímo dovozce firma HI-TEC SPORTS MID EUROPE s.r.o. Současně od 1.1.2008 naše dceřiná firma TEMPISH Slovakia s.r.o. (www.tempish.sk) je výhradním distributorem výrobků zn. HI-TEC na území Slovenské republiky.

Již v roce 2007 se připravovalo zastoupení a distribuce výrobků značky SURFANIC v ČR. Jedná se o novou značku na českém trhu. Výrobky značky SURFANIC se vyznačují velmi atraktivním a mladým designem, špičkovým zpracováním, přijatelnými cenami, kvalitními a příjemnými materiály. Je to bordová značka, která osloví sportovce i fashion nadšence !!!   


Hlavním cílem firmy je dodávat na trh sportovní potřeby pro masové využití. Výrobky pod značkou TEMPISH a SHAPE jsou určeny pro rekreační, amatérský a výkonnostní, v některých případech i vrcholový sport. V posledních létech se však naše pozornost stále více zaměřuje na vyšší kvalitu a komfortnější využití výrobků při sportovní zátěži. Všem uživatelům našich produktů přejeme příjemné zážitky při sportovním vyžití a mnoho sil a štěstí do budoucnosti.


Za firmu TEMPISH s.r.o. Ing. Tomáš Hromádka

Datum poslední úpravy: 19.3.2008

REKLAMA

NAPIŠTE NÁM

 

Přihlásit k odběru novinek: